Stretnutie s poslancami klubu Spoločne pre Piešťany

Iniciatíva Spoločne pre Piešťany vás pozýva na stretnutie s poslancami Mestského zastupiteľstva Mesta Piešťany z klubu Spoločne pre Piešťany. Stretnutie a diskusia pri príležitosti polovice volebného obdobia MsZ sa uskutočnia v piatok 9. decembra 2016 o 18.00 h v Mestskej knižnici mesta Piešťany.

klubspp-stretnutie

“S občanmi sa stretávame pravidelne každý mesiac v rámci poslaneckej kancelárie. Rovnako nie je problém kontaktovať poslancov kedykoľvek telefonicky, alebo emailom, keďže však uplynuli dva roky od vtedy, čo sme zasadli do poslaneckých lavíc, radi by sme trochu bilancovali, informovali o aktuálnej situácii a ďalších plánoch,” pozýva predseda poslaneckého klubu Tomáš Hudcovič.

-inf-

2 komentáre k “Stretnutie s poslancami klubu Spoločne pre Piešťany”

    1. Dobrý deň. Cvičebné prvky OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany odstránilo, keďže stavebný úrad vyhodnotil ich realizáciu ako stavbu a vyžadoval dodatočné stavebné povolenie. Mesto Piešťany bolo o všetkých aktivitách priebežne informované, pričom sme nemali žiadne info o tom, že by bolo predmetnú vec riešiť cez stavebné povolenie, alebo zmenu účelu využitia územia, kde nám nie je úplne jasné ako by sa účel mal zmeniť, keďže plochy sú v územnom pláne vedené ako plochy zariadení rekreácie a športu. Momentálne OZ Centrum architektúry rieši projekt Tvoríme Lido vrámci, ktorého vznikne na Lide nový mobiliár. T. Hudcovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *