Lido ostrov pre ľudí – záverečný deň

V piatok 31. októbra sa uskutoční posledná brigáda v tomto roku a po nej poďakovanie všetkým, ktorí priložili ruku k dielu s krátkym kultúrnym programom a programom pre deti.

31102014 Zaverecny den1

OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany pozýva všetkých, ktorí tento rok akýmkoľvek spôsobom priložili ruku k dielu pri realizácii projektu Lido ostrov pre ľudí, podporeného grantom nadácie Ekopolis z programu Pohoda za mestom, ktorý financuje spoločnosť Heineken.

Dopoludňajšia záverečná brigáda začne o 9:00 h. Budeme dokončovať rozrobené prvky, rozhrabeme štiepku a spravíme úpravy terénu. Popoludňajšie poďakovanie s kultúrnym programom a aktivitami pre deti začína o 13:30 h.  Pod dohľadom inštruktora si budete môcť vyskúšať cvičenia na prvkoch, ktoré sme na Lide osadili, na gitare zahrá Lucas a po ňom sa o zábavu postará folklórny súbor Máj. Opekačkou sa rozlúčime so sezónou na Lide. Okrem ľudí, ktorí priložili ruku k dielu radi uvidíme všetkých, ktorým je toto miesto blízke a radi ho navštevujú, ale aj tých, ktorí tu už dávno neboli a sú zvedaví ako to na Lide aktuálne vyzerá.

Lido8

 (inf)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *